logo

Šaltuonos g. 14, Eržvilkas
Telefonas: (8 447) 43158

El. paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 


Projektas „Kokybės krepšelis“

kokybės krepšelis     Projektas „Kokybės krepšelis“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

     Projekto tikslas – pagerinti mokinių ugdymosi pasiekimus, įgyvendinant pokyčius savivaldybėse ir mokyklose.

Skaityti daugiau...

Projektas „Būk sveikas, aktyvus ir laimingas!“

projektukas     Jurbarko r. Eržvilko gimnazija dalyvauja VšĮ „Spindulys begalinės šviesos“ įgyvendinamame projekte „Būk sveikas, aktyvus ir laimingas“. Projekto tikslas – skatinti vaikų ir paauglių iki 18 metų amžiaus sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą.
     Kartu su partneriais kuriamas integralus procesas, kurio metu tikslinės grupės asmenys (vaikai ir jaunuoliai iki 18 metų amžiaus, dalyvaudami įvairiuose kompleksiniuose užsiėmimuose pagerins savo fizinę ir psichinę sveikatą, taip pat mokysis gyventi sveikai ir aktyviai. Ypatingas dėmesys skiriamas vaikams ir paaugliams, gyvenantiems kaimo vietovėse.
     VšĮ „Spindulys begalinės šviesos“ projektas įgyvendinamas pagal pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.2-ESFA-K-629 „Bendradarbiavimo skatinimas sveikatos netolygumų mažinimo srityje“.

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

ESFIVP I 1

     Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą.
     Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.
     Projekto partneriai: visos šalies savivaldybės, valstybinės bendrojo ugdymo mokyklos, švietimo pagalbos įstaigos, kolegijos ir universitetai.

Skaityti daugiau...