logo

Šaltuonos g. 14, Eržvilkas
Telefonas: (8 447) 43158

El. paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 


button tamo

Pamokų laikas

1.   8.30–9.15
2.     9.25–10.55
3.   11.15–12.00
4.   12.35–13.20
5.   13.30–14.15
6.   14.20–15.05

ESFIVP I 1

jurbarkosc

 

smm logo

 

emokykla logo

vaiku linija

 

nerukysiu logo

 

kas

Konkursas „Palaikome organų donorystę“

Dovilė

 

      Balandžio 1 d.–gegužės 16 d. vyko 5–10 kl. moksleivių piešinių konkursas „Palaikome organų donorystę“, kuris buvo organizuotas Nacionalinio transplantacijos biuro prie SAM kartu su Lietuvos asociacija „Gyvastis“. Mūsų gimnazistė Dovilė Tytmonaitė (1G kl.) – antrosios vietos laimėtoja tarp trečios amžiaus grupės vaikų. Mokinė apdovanota diplomu ir dovanėlėmis.

 

 

 

Skaityti daugiau...

Šaunios ir įsimintinos vasaros!

20210615 092044

 

     Birželio 15 dieną įvyko 1–3 klasių mokslo metų užbaigimo šventė. Mokiniai klausėsi Jurbarko rajono policijos komisariato pareigūno Ramūno Budriaus paskaitos  apie saugią vasarą. Žaidė judriuosius  ir lavinamuosius žaidimus. Direktorė mokiniams įteikė padėkas už puikų mokymąsi.

Skaityti daugiau...

Šokių pertrauka

Šokių pertrauka

 

     Birželio 11 d. 5 klasės mokinių aktyvas organizavo Eržvilko gimnazijoje šokių pertrauką 5–7 klasių mokiniams. Pertraukos metu mokiniai rinkosi gimnazijos stadione. Šokėjai pasipuošė Austėjos Anglickaitės sugalvotomis ir nupieštomis emblemomis. Šokių judesius paruošė Austėja Anglickaitė ir Aurelija Buitkutė.

Klasės auklėtoja Rita Valutienė

 

Skaityti daugiau...

Gedulo ir vilties dienos minėjimas Varlaukio geležinkelio stotyje

Gedulo ir vilties diena

 

      Birželio 11 d. minėdami Gedulo ir vilties dieną Varlaukio geležinkelio stotyje, Lybiškiuose, atminimo renginyje dalyvavo Eržvilko gimnazijos mokiniai ir mokytojai. 80-osioms pirmųjų trėmimų metinėms paminėti gimnazistai kaip simbolį pristatė garvežį su vagonais, skaitė eiles, skirtas tremtiniams. Dėkojame 1G, 2G klasių mokiniams už dalyvavimą ir pilietiškumą, dailės mokytojai Reginai Balčaitienei už pagalbą kuriant meninę kompoziciją, istorijos mokytojai Stasei Baužienei už iniciatyvumą rengiant išvyką.

                         Istorijos mokytoja Žydrona Merkelienė

Skaityti daugiau...

Vasarą pasitinkant

 20210610 094040    

      Birželio 10 d. 8–1G klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje. Juos savo sodyboje labai maloniai priėmė Baužaičių kaime gyvenantys Arūnas ir Audronė Bakšiai. Oras buvo puikus, todėl pramogauti ir ilsėtis labai smagu. Vieni žaidė krepšinį, kiti – tinklinį, mokėsi vaikščioti su kojūkais, išsiaiškino, kas stipresni – aštuntokai ar 1G klasės mokiniai, berniukai ar mergaitės – virvės traukimo varžybose. Kas sportuoti nenorėjo, mokėsi liaudies dainų su muzikos mokytoja Ieva. Prakaitą nuplovę tvenkinyje, kepė dešreles, aptarė besibaigiančius mokslo metus, jų sėkmes ir nesėkmes. Išvykos metu įgijo naujų patirčių, tarpusavio bendravimo įgūdžių ir vasarą pasitiks gerai nusiteikę.

Skaityti daugiau...